Kontakt

Kontakt

Nasza strona mennica.apart.pl to miejsce, gdzie możecie Państwo nie tylko zapoznać się z naszą ofertą, ale także dokonać zakupu złotych monet bulionowych, złotych sztabek inwestycyjnych, akcesoriów oraz skontaktować się z naszymi doradcami.
Pragniemy, aby zakupy w naszym eSklepie były dla Państwa przyjemnością, a realizacja zamówienia przebiegła profesjonalnie i bezproblemowo.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji:

poniedziałek - piątek: 8.00 - 16.00

Email

Informacje dotyczące oferty produktowej oraz złożonych zamówień w eSklepie mennica.apart.pl można również uzyskać drogą mailową, skierowaną na adres info@apart.pl.

Telefon

Do Państwa dyspozycji pozostaje także nasza Infolinia: 61 89 55 555

Formularz

Kluczową dla nas kwestią jest satysfakcja naszych Klientek i Klientów.
Dokładamy wszelkich starań, aby dbać o Państwa komfort, o różnorodność oferty oraz o jej jakość, a Państwa opinie, sugestie i uwagi dotyczące funkcjonowania serwisu mennica.apart.pl są dla nas niezwykle cenne, bo to dzięki nim możemy jeszcze lepiej spełniać Państwa oczekiwania.

Wszelkie Państwa pytania lub opinie prosimy kierować na adres info@apart.pl. lub za pośrednictwem poniższego formularza.

(min. 10 znaków)

Sprzedaż internetową prowadzi:

Mennica Apart Sp. z o. o. z siedzibą w Suchym Lesie (62-002) przy Ul. Stara Droga 3, zarejestrowana w Rejestru Przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000480858, posiadającą kapitał zakładowy w wysokości 500.000,00 złotych oraz NIP: 9721246262